İnsanın Anlam Anlayışı

nsanın Anlam Arayışı 

Uzun zaman önce okumuş olduğum kitaplardan bir tanesi olmakla beraber, sevdiğim kitaplar arasında yer almaktadır. Dönem dönem tekrar tekrar okumaktan da oldukça mutlu olduğum kitaplardan sadece birisi.

Hayata ve yaşama gerçekçi bir yaklaşımla ele alınmış olan bir kitap olmakla beraber, anlam karmaşasına dair soru ve sorgulamalarınız var ise bir nebze de olsa ışık tutacak kitapların başında geleceğine inandığım bir kitap. Toplum içerisinde ki toplulukların hangi koşulda ve şartlarda olursa olsun değişiklik gösteren ve değişiklik sonucunda anlam arayışına girip orada tam bir kargaşa içerisinde kendinden uzaklaşması sonucunda elde ettiği durum neticelerinin açığa çıkmasına yardımcı olabilecek kitap kategorisinde olma özelliğini de taşımaktadır. Özelikle kişisel gelişim alanı ile ilgileniyorsanız kitaplığınız da olmasını tavsiye edebileceğim kitaptır. Şayet kişisel gelişim ile yakın tarihlerde tanıştıysan kitabı okumanızı ertelemenizi öneririm. İyi okumalar dilerim.

(Dijital satış mağazalarından kitaba sahip olabilirsiniz)

İnsanın Anlam Arayışı

Yazar: Victor E. Frankl

Yayınevi: Okuyan Us Yayınları

Sayfa Sayısı: 176

Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe

İlk Baskı Yılı: 2009

Prof. Uzm. Yaşam Koçu

UĞUR KILIÇ

Güven ve Değer Veriyoruz

“ Sadece ben olarak dinlendiğim yerden tek bir başlık ile yeteneklerim, becerilerim, deneyimlerim ve tecrübelerim, eğitimlerim ile sizlerle birlikteyim. ”

Hakkımda

Hakkımda daha fazla bilgi edinebileceğiniz sayfamı bu sayfada bulabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Size özel bir çok hizmetimizi incelemek isteyebilirsiniz. Lütfen ilgili sayfaya bir bakın.

Öneriler

Sizin için bazı kitap, yazı, film ve şarkı gibi önerilerim var, incelemek ister misiniz?

İletişim

Benimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.