Hakkımda

Merhaba;

Bana zaman ayırdığınız için teşekkür ederim.

Kendi varlığımı fark edip, varlığımı hissetmeye başladığım zaman süreci içerisinden şu ana kadar ki zaman dilimine gelene kadar ki hayat yolculuğumda. Dünden bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğum birbirinden farklı iş alanların da başarıya dair birden fazla konu başlığını başarılı şekilde başlattığımı, geliştirdiğimi ve sonuçlandırdığımı fark ettim. Ve bu farkındalıklarım sonucun da birden fazla yetenek, beceri, deneyim tecrübe gerektiren iş alanların da yeteneklerim, becerilerim, deneyimlerim ve tecrübelerim ile birlikte temelini ahlaki değerlerim ile oluşturduğum iş yaşantım içerisinde birden fazla başarıya imza atarak yer aldım.

İş yaşantım içerisin de gerçekleştirmiş olduğum ve yer aldığım hiçbir işimi dışa dönük olarak yaşamadım (ben yaptım diyerek). Bazen an geldi ismimi yazmanıza gerek yok diyerek diğer iş arkadaşlarımı desteklemek adına bana verilen dışa dönük mesleki yakıştırmaları kendi hür irademle devir ettim. Ve sonucunda da mutluluk duydum!

Birçok insan bu durum ile karşılaşınca çok fazla ön yargılı davranarak daha farklı yakıştırmalarda bulundular ve sadece güldüm. Bunu yapmamda ki sebep ise tamamen benlik arayışı ve ben kimim sorusuydu. Yetenekliğim, başarılıyım, ve dahası ama tam olarak bunlar beni ben yapmamakla birlikte eksikliğini hissetiklerimi tamamlamaktaydı. Gerçekleştirdiklerim belki başkaları için çok önemli olan paylaşımlarımdı ama benim için hiçbir şey ifade etmiyordu. Hatta başkaları maddi kazanım sağlarken ve teşekkür dahi etmezken, Ben daha farklı değerlendirerek durumları daha iyisi arayışı içerisine girerek daha fazla deneyim ve tecrübe sahibi oldum. Bu durumu suistimal eden bireyler tabii ki oldu! Sizler geçici şeyler kazandınız para gibi ben yine benden daha fazlasını kazandım.

Deneyim, tecrübe ve eğitimlerim sonucunda tek bir başlık ile diğer mesleki yeterliliklerimi de bir araya getirerek. Öncelikli olarak kendime ve sonrasın da dünya insanlığına fayda sağlamak adına. Prof. Uzman. Yaşam koçluğu alanını seçerek dünden bugüne kadar yaşayarak, deneyimleyerek, tecrübe ederek sahip olduklarımı eğitimlerim ile tamamlayarak inandığım ve güvendiğim yoluma devam ediyorum.

Geçmişte gerçekleştirmiş olduğum birden fazla iş alanlarına dair görseller, videolar ve benzeri şeyler sahip olmak üzere fazlaca datam bulunmakta. Sahibi olduğum bu data mı olduğu gibi geçmişte bırakarak.
Sadece ben olarak dinlendiğim yerden tek bir başlık ile yeteneklerim, becerilerim, deneyimlerim ve tecrübelerim, eğitimlerim ile sizlerle birlikteyim.

Ve beni mutlu eden, yapabildiğim ve yapabileceğim bilgim ışığın da hangi severek ve tercih ettiğim iş alanı olursa olsun gerçekleştirmenin mutluluğunu yaşıyorum.

Bana bu kadar büyük serveti nasip ettiği için sonsuz olan yaratıcıya şükür ediyorum.

Afyonkarahisar doğumlu olup, kökenim Şebinkarahisar’lı olmaktadır.
6 yaşından itibaren istanbul da ikamet etmekteyim. Eğitim hayatım ise devlet okullarında tamamladım.
Ve eğitimime açık öğretim ve örgün eğitim alanları alarak devam ettirmekteyim.