Günaha Davet

90’Ların sinema sektörünün kült filmlerinden birisi olan ‘A Bronx Tale’ Türkçe çevirisi ile (Günaha Davet) filmini sizlerle paylaşmak istedim. Hollywood sinemasının usta ismi Robert De Niro’nun Yapımcılığını, yönetmenliğini ve oyunculuğunu başarılı şekilde üstlendiği bir yapım. Aile babasının oğlunu sokak kültüründen ve sokak düzeni içerisinde yaşayan insanlardan korumak ve kurtarmak adına eşi ile gerçekleştirmiş oldukları konuyu ele alıyor. Film ana teması 60’ lı yılların Amerikasının tam olarak yansımasını anlatmakla birlikte, ırkçılık ve benzeri konuları da içerisinde bulundurmakta. Bir babanın oğlunu muhafaza etmek adına gerçekleştirmiş olduğu kara düzene karşı sergilediği savaşa şahitlik etmenizi sağlıyor.

Film içerisinde argo, şiddet ve benzeri sahnelerin olduğunu bilmenizi isterim. Özelikle ebeveynlerin izlemesini tavsiye ederim. 15 yaş ve üzeri için ideal bir genel anlatımlı bir film.

İyi Seyirler.

Uğur Kılıç

Prof. Uzm. Yaşam Koçu

Film Adı: A Bronx Tale / Günaha Davet

Film Tarzı: Suç, Dram

Film yönetmeni: Robert De Niro

Film Yapım yılı: 1993

Film Dili: İngilizce / Amerika

Güven ve Değer Veriyoruz

“ Sadece ben olarak dinlendiğim yerden tek bir başlık ile yeteneklerim, becerilerim, deneyimlerim ve tecrübelerim, eğitimlerim ile sizlerle birlikteyim. ”

Hakkımda

Hakkımda daha fazla bilgi edinebileceğiniz sayfamı bu sayfada bulabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Size özel bir çok hizmetimizi incelemek isteyebilirsiniz. Lütfen ilgili sayfaya bir bakın.

Öneriler

Sizin için bazı kitap, yazı, film ve şarkı gibi önerilerim var, incelemek ister misiniz?

İletişim

Benimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.