Bir Aşk Hikayesi

Sevginin en güzel melodiler ile buluşmasını sağlayan, o güzelliklerin içerisine romantik ve dingin sesi ile eşlik eden. Sevenden, sevilene, gidenden, geride kalana, bekleyenden, arayana, her duyguya, her düşünceye, her ana, her anıya, bir sözü, bir notası, bir sesi olan büyük usta saygı ve sevgilerim ile.

Rahmetle anıyoruz.

Büyük Usta

KAYAHAN…

Ömrünü sanata, şarkılarına, sözlerine ve Türk müziğine adayan herkesin duygusuna, düşüncesine ses olan her dönemin sanatçısı olan ve olmaya devam eden. Usta ne güzel şarkılar, ne güzel besteler, ne güzel sözler bıraktın bizlere. Türkiye de sayılı olan sanatçı açılımını tek başına üstlenen tek insan. Sanatçının Türkiye de ki gerçek açıklaması. Eserleri ile topluma ve insanlara yaklaşımı ile hayatı, yaşam tarzı ile Sanatçı sıfatını eksiksiz taşıyan usta Kayahan…

Bir kere çalışma fırsatım olmuştu kendisi ile duruşu ve tutumu ile kendisine sevgi ile hayran bırakan güzel ve özel insan.

Benim değil, binlerin sevdiği şarkısını sizlerle paylaşmak istedim sadece. O kadar çok ki sevilen şarkısı milyonların tek ses olarak seslendirdiği eseri burada sizlerle paylaşmak ise benim için ayrı bir mutluluk.

Bir Aşk Hikâyesi.

-Yolu sevgiden geçen herkesle, bir gün bir yerde buluşuruz-
KAYAHAN…

https://www.youtube.com/watch?v=NCKvjIJP0lE

Prof. Uzm. Yaşam Koçu 

UĞUR KILIÇ 

Güven ve Değer Veriyoruz

“ Sadece ben olarak dinlendiğim yerden tek bir başlık ile yeteneklerim, becerilerim, deneyimlerim ve tecrübelerim, eğitimlerim ile sizlerle birlikteyim. ”

Hakkımda

Hakkımda daha fazla bilgi edinebileceğiniz sayfamı bu sayfada bulabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

Size özel bir çok hizmetimizi incelemek isteyebilirsiniz. Lütfen ilgili sayfaya bir bakın.

Öneriler

Sizin için bazı kitap, yazı, film ve şarkı gibi önerilerim var, incelemek ister misiniz?

İletişim

Benimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.